BMW S 1000 RR tříkolka červená České Budějovice

  • BMW S 1000 RR tříkolka červená
Vaše cena
1 699 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » Alza.cz Hračky

Info: BMW S 1000 RR tříkolka červená Beneo Elektrická vozítka k zakoupení v Českých Budějovicích

Dětská elektrická motorka BMW S 1000 RR tříkolka červená: Sotva se vaše dítě naučí prvním krůčkům, už má možnost užívat si jízdu na červené elektrické motorce BMW S 1000 RR. Tato tříkolka je úžasnou napodobeninou opravdové motorky BMW S 1000 RR s realistickými detaily. Jezdí o jedné rychlosti max. 2 km/h a pouze dopředu, proto je absolutně bezpečná i pro ty nejmenší nadšené motoristy od 1,5 roku. Rozjezd snadným sešlápnutím plynu, kožené sedadlo, funkční světla a zvukové efekty na volantu udělají z jízdy na tříkolce BMW S 1000 RR opravdový zážitek. Klíčové vlastnosti červené elektrické tříkolky BMW S 1000 RRDětská červená elektrická tříkolka s licencí BMW s jedním 30W motoremZmenšenina opravdové motorky BMW S 1000 RR s realistickými detailyElektrická motorka BMW S 1000 RR jezdí pouze dopředu rychlostí 2 km/hUrčena dětem od 1,5 do 3 letSnadné přidávání plynu pomocí pedálu na stupačceFunkční LED světla, zvukové efekty na volantu a kožené sedátkoVyrobena z kvalitního a odolného materiáluAdaptér je součástí balení Nabij tříkolku BMW S 1000 RR a jeď!Jeden motor o výkonu 30 W nabijete pohodlně pomocí přiloženého adaptéru 220-240 V během 6-8 hodin. Rychlostí 2 km/h tříkolka vydrží jezdit 1-3 hodiny v závislosti na hmotnosti a náročnosti terénu. Elektrická motorka BMW S 1000 RR v červené barvě nevyžaduje žádnou jinou údržbu kromě příležitostného očištění. Rozměry:66 × 37 × 44 cm ... Zobrazit celý popis produktu >>>

Alza.cz Hračky obchod prodává výrobek BMW S 1000 RR tříkolka červená ze sekce Elektrická vozítka od kvalitního výrobce Beneo za výhodnou cenu 1 699 Kč i v Českých Budějovicích.

recenze

Hodnocení produktu BMW S 1000 RR tříkolka červená

Rád si od této značky Beneo kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.

BMW S 1000 RR tříkolka červená je vždy výborná volba, není co víc dodat.

Možnost výměny zakoupeného zboží u Alza.cz Hračky.

S BMW S 1000 RR tříkolka červená si užijete spustu zábavy a každý den vám bude skvělím pomocníkem, nyní ho koupíte za skvělou cenu 1 699 Kč.

dopravaDoručení zboží pro Elektrická vozítka
Najděte si výdejnu e-shopu Alza.cz Hračky ve svém městě a vyzvedněte si Váš objednaný BMW S 1000 RR tříkolka červená ještě dnes.

- cenově dostupný produkt
- BMW S 1000 RR tříkolka červená vyroben z kvalitních materiálů
- velmi snadné používání bez nutného čtení návodu


Info

Technický popis se může kdykoliv změnit. Produktové foto BMW S 1000 RR tříkolka červená mají pouze informativní charakter. Aktuální cena tohoto výrobku ze sekce Elektrická vozítka nemusí být výsledná koncová cena, tu najdete vždy na stránkách obchodu Alza.cz Hračky.

Podobné produkty: