BMW S 1000 RR tříkolka modrá České Budějovice

  • BMW S 1000 RR tříkolka modrá
Vaše cena
1 829 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » Alza.cz Hračky

Info: BMW S 1000 RR tříkolka modrá Beneo Elektrická vozítka k zakoupení v Českých Budějovicích

Dětská elektrická motorka BMW S 1000 RR tříkolka modrá: Sotva se vaše dítě naučí prvním krůčkům už má možnost užívat si jízdu na modré elektrické motorce BMW S 1000 RR. Tato tříkolka je úžasnou napodobeninou opravdové motorky BMW S 1000 RR s realistickými detaily. Jezdí o jedné rychlosti max. 2 km/h a pouze dopředu, proto je absolutně bezpečná i pro ty nejmenší nadšené motoristy od 1 roku. Rozjezd snadným sešlápnutím plynu, kožené sedadlo, funkční světla a zvukové efekty na volantu udělají z jízdy na tříkolce BMW S 1000 RR opravdový zážitek. Měkká polymerová kola EVA se pak postarají o hladký průběh a tichost při cestování s tímto roztomilých dopravním prostředkem. Klíčové vlastnosti modré elektrické tříkolky BMW S 1000 RRDětská modrá elektrická tříkolka s licencí BMW s jedním 30W motoremZmenšenina opravdové motorky BMW S 1000 RR s realistickými detailyElektrická motorka BMW S 1000 RR jezdí pouze dopředu rychlostí 2 km/hUrčena dětem od 1 do 4 letSnadné přidávání plynu pomocí pedálu na stupačceFunkční LED světla, zvukové efekty na volantu a kožené sedátkoMěkká polymerová kola pro hladkou a tichou jízduVyrobena s kvalitního a odolného materiáluAdaptér je součástí balení Nabij tříkolku BMW S 1000 RR a jeď!Jeden motor o výkonu 30 W nabijete pohodlně pomocí přiloženého adaptéru 220-240 V během 6-8 hodin. Rychlostí 2 km/h tříkolka vydrží jezdit 1-3 hodiny v závislosti na hmotnosti a náročnosti terénu. Elektrická motorka BMW S 1000 RR v modré barvě nevyžaduje žádnou jinou údržbu kromě příležitostného očištění. Rozměry:66 × 37 × 44 cm ... Zobrazit celý popis produktu >>>

Alza.cz Hračky obchod prodává výrobek BMW S 1000 RR tříkolka modrá ze sekce Elektrická vozítka od kvalitního výrobce Beneo za výhodnou cenu 1 829 Kč i v Českých Budějovicích.

recenze

Hodnocení produktu BMW S 1000 RR tříkolka modrá

Rád si od této značky Beneo kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.

BMW S 1000 RR tříkolka modrá je vždy výborná volba, není co víc dodat.

Možnost výměny zakoupeného zboží u Alza.cz Hračky.

S BMW S 1000 RR tříkolka modrá si užijete spustu zábavy a každý den vám bude skvělím pomocníkem, nyní ho koupíte za skvělou cenu 1 829 Kč.

dopravaDoručení zboží pro Elektrická vozítka
Najděte si výdejnu e-shopu Alza.cz Hračky ve svém městě a vyzvedněte si Váš objednaný BMW S 1000 RR tříkolka modrá ještě dnes.

- cenově dostupný produkt
- BMW S 1000 RR tříkolka modrá vyroben z kvalitních materiálů
- velmi snadné používání bez nutného čtení návodu


Info

Technický popis se může kdykoliv změnit. Produktové foto BMW S 1000 RR tříkolka modrá mají pouze informativní charakter. Aktuální cena tohoto výrobku ze sekce Elektrická vozítka nemusí být výsledná koncová cena, tu najdete vždy na stránkách obchodu Alza.cz Hračky.

Podobné produkty: