Buddy Toys Boyo - zelená České Budějovice

  • Buddy Toys Boyo - zelená
Vaše cena
10 490 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » Alza.cz Hračky

Info: Buddy Toys Boyo - zelená Buddy Toys Elektrická vozítka k zakoupení v Českých Budějovicích

Dětská čtyřkolka Buddy Toys Boyo - zelená: Máte doma malého motorkáře a přemýšlíte, čím ho překvapit? Pořiďte mu elektrickou čtyřkolku Buddy Toys Boyo  a zaručíme vám, že se bude tetelit radostí. Čtyřkolka Boyo má tichý a ekologický motor s výkonem 800 W, kotoučové brzdy, 6palcová nafukovací kola a kvalitní odpružení pro pohodlnou jízdu. Dále obsahuje přední světlo,  nožní pojistku a uzamykatelný omezovač rychlostí na 7, 14 a 21 km. Čtyřkolka je automatická, řadí se pouze vpřed a vzad. Stav baterie je zobrazen na indikátoru baterie. Baterie se nabízí 10 - 15 hodin. Čtyřkolka má dojezd přibližně 10 - 15 km, záleží na terénu, rychlosti a zatížení. Čtyřkolka Boyo je dodávána rozložená, avšak složit ji dle zručnosti zvládnete asi za 20 minut.  Klíčové vlastnosti dětské čtyřkolky Buddy Toys Boyo zelenádětská automatická mini čtyřkolka Boyotichý motor o výkonu 800 Wkvalitní odpruženíindikátor stavu bateriečtyřkolka Buddy Toys Boyo má kotoučové brzdyuzamykatelný omezovač rychlosti 7, 14 a 21 kmdojezd 10 - 15 kmnabíjení čtyřkolky 10 - 15 hodinnosnost 60 kgčtyřkolka se dodává rozložená v zelené barvě ... Zobrazit celý popis produktu >>>

Alza.cz Hračky obchod prodává výrobek Buddy Toys Boyo - zelená ze sekce Elektrická vozítka od kvalitního výrobce Buddy Toys za výhodnou cenu 10 490 Kč i v Českých Budějovicích.

recenze

Hodnocení produktu Buddy Toys Boyo - zelená

Rád si od této značky Buddy Toys kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.

Buddy Toys Boyo - zelená je vždy výborná volba, není co víc dodat.

Možnost výměny zakoupeného zboží u Alza.cz Hračky.

S Buddy Toys Boyo - zelená si užijete spustu zábavy a každý den vám bude skvělím pomocníkem, nyní ho koupíte za skvělou cenu 10 490 Kč.

dopravaDoručení zboží pro Elektrická vozítka
Najděte si výdejnu e-shopu Alza.cz Hračky ve svém městě a vyzvedněte si Váš objednaný Buddy Toys Boyo - zelená ještě dnes.

- cenově dostupný produkt
- Buddy Toys Boyo - zelená vyroben z kvalitních materiálů
- velmi snadné používání bez nutného čtení návodu


Info

Technický popis se může kdykoliv změnit. Produktové foto Buddy Toys Boyo - zelená mají pouze informativní charakter. Aktuální cena tohoto výrobku ze sekce Elektrická vozítka nemusí být výsledná koncová cena, tu najdete vždy na stránkách obchodu Alza.cz Hračky.

Podobné produkty: