Čertí brko – Rodinná hra Hříchu zmar České Budějovice

  • Čertí brko – Rodinná hra Hříchu zmar
Vaše cena
182 Kč
Dostupnost
(Skladem) 11.08.2020
Doprava na tento produkt
od 29 Kč
Přejít do obchodu » booktook.cz

Info: Čertí brko – Rodinná hra Hříchu zmar Presco Group Hry k zakoupení v Českých Budějovicích

Na motivy filmové pohádky Čertí brko, která vychází též knižně.Víte, že peklo je úřad starý jako lidstvo samo a vůbec tu není proto, aby nám něco zlého našeptával, ale jen proto, aby spravedlivě trestal zlo, které si nosíme sami v sobě? Aby čerti nemuseli za hříšníky létat po celém světě, mají ho rozdělený na jednotlivá podpekla, odpovědná ústřednímu peklu a v něm samotnému Luciferovi.Při této ďábelské hře (zvané též ludus satanicus), založené na principu oblíbeného Člověče, nezlob se!, si vyzkoušíte, jaká je to dřina dopravit všechny hříšníky (figurky) do pekla (cílový domeček), kde budou pykat pod dohledem samotného Lucifera! Tradiční hra ve výjimečném provedení přináší zábavu celé rodině. Je určena hráčům již od tří let a oboustranný herní plán umožní hrát jak skupině menší (křížový plán pro 2–4 hráče), tak skupině větší (šestiúhelníkový plán pro 2–6 hráčů). Každý z vás se ocitne dočasně ve funkci čerta, jehož úkolem je dopravit hříšníky, jejichž čas právě nadešel, z místně příslušné obce pod správou jednoho z podpekel (startovní domeček) co nejrychleji do pekla ústředního. Setká-li se některý čert cestou s jiným čertem na stejném políčku, vrací ho zpět na start. Čerte, nezlob se! Kdo jako první dopraví všechny své hříšníky do pekla, vyhrává, ostatní hráči musejí pokračovat ve hře, dokud nejsou všichni zlořádi pěkně pod Luciferovým dohledem. Příjemnou zábavu a hříchu zmar!... Zobrazit celý popis produktu >>>

booktook.cz obchod prodává výrobek Čertí brko – Rodinná hra Hříchu zmar ze sekce Hry od kvalitního výrobce Presco Group za výhodnou cenu 182 Kč i v Českých Budějovicích.

recenze

Hodnocení produktu Čertí brko – Rodinná hra Hříchu zmar

Rád si od této značky Presco Group kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.

Čertí brko – Rodinná hra Hříchu zmar je vždy výborná volba, není co víc dodat.

Možnost výměny zakoupeného zboží u booktook.cz.

S Čertí brko – Rodinná hra Hříchu zmar si užijete spustu zábavy a každý den vám bude skvělím pomocníkem, nyní ho koupíte za skvělou cenu 182 Kč.

dopravaDoručení zboží pro Hry
Najděte si výdejnu e-shopu booktook.cz ve svém městě a vyzvedněte si Váš objednaný Čertí brko – Rodinná hra Hříchu zmar ještě dnes.

- cenově dostupný produkt
- Čertí brko – Rodinná hra Hříchu zmar vyroben z kvalitních materiálů
- velmi snadné používání bez nutného čtení návodu


Info

Technický popis se může kdykoliv změnit. Produktové foto Čertí brko – Rodinná hra Hříchu zmar mají pouze informativní charakter. Aktuální cena tohoto výrobku ze sekce Hry nemusí být výsledná koncová cena, tu najdete vždy na stránkách obchodu booktook.cz.

Podobné produkty: