Mercedes-Benz A 45 AMG bílý České Budějovice

  • Mercedes-Benz A 45 AMG bílý
Vaše cena
5 971 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » Alza.cz Hračky

Info: Mercedes-Benz A 45 AMG bílý Beneo Elektrická vozítka k zakoupení v Českých Budějovicích

Dětské elektrické auto Mercedes-Benz A 45 AMG bílý: Luxusní bílé elektrické odpružené auto si získá srdce všech dětí od 3 do 8 let. Může se totiž pyšnit licencí Mercedes-Benz a také, jako by pravému Mercedesu-Benz A 45 AMG z oka vypadlo. Svým uživatelům nabízí luxusní vybavení. To sestává z otvíracích dveří, kol z měkké EVA pěny, široké kožené sedačky a svítících světel. Samozřejmostí jsou všudypřítomná loga Mercedes-Benz. Na modelu autíčka Mercedes-Benz A 45 MG dále najdete 2 tlačítka pro zvukové efekty. Rovněž můžete přehrávat oblíbenou hudbu, připojit MP3, USB či vložit SD kartu. Klíčové vlastnosti Mercedesu-Benz A 45 AMG v bílé barvěVhodné pro děti od 3 do 8 let2,4GHz dálkové ovládání s možností nastavit rychlost jízdy a s párováním na jedno autíčkoKola z měkké EVA pěny - novinka roku 20172 výkonné motory a 2 baterieVstup pro MP3, USB a SD kartuMaximální rychlost 3 - 6 km/h3 rychlosti vpřed a 1 vzad 100% bezpečí v Mercedesu-Benz A 45 AMG v bílé barvěDálkové ovládání je vybaveno nouzovou brzdou, která včas zastaví všechny funkce autíčka. O bezpečnost jízdy se postará nastavitelný bezpečnostní pás. Velmi praktický je i indikátor stavu baterie. Autíčko s výkonným dvojitým motorem a náhonem na obě zadní kola směle zvládá jízdu vpřed i vzad a to hned ve 3 rychlostech. Díky tomu se s ním nemusíte bát vyrazit ani do terénu. ... Zobrazit celý popis produktu >>>

Alza.cz Hračky obchod prodává výrobek Mercedes-Benz A 45 AMG bílý ze sekce Elektrická vozítka od kvalitního výrobce Beneo za výhodnou cenu 5 971 Kč i v Českých Budějovicích.

recenze

Hodnocení produktu Mercedes-Benz A 45 AMG bílý

Rád si od této značky Beneo kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.

Mercedes-Benz A 45 AMG bílý je vždy výborná volba, není co víc dodat.

Možnost výměny zakoupeného zboží u Alza.cz Hračky.

S Mercedes-Benz A 45 AMG bílý si užijete spustu zábavy a každý den vám bude skvělím pomocníkem, nyní ho koupíte za skvělou cenu 5 971 Kč.

dopravaDoručení zboží pro Elektrická vozítka
Najděte si výdejnu e-shopu Alza.cz Hračky ve svém městě a vyzvedněte si Váš objednaný Mercedes-Benz A 45 AMG bílý ještě dnes.

- cenově dostupný produkt
- Mercedes-Benz A 45 AMG bílý vyroben z kvalitních materiálů
- velmi snadné používání bez nutného čtení návodu


Info

Technický popis se může kdykoliv změnit. Produktové foto Mercedes-Benz A 45 AMG bílý mají pouze informativní charakter. Aktuální cena tohoto výrobku ze sekce Elektrická vozítka nemusí být výsledná koncová cena, tu najdete vždy na stránkách obchodu Alza.cz Hračky.

Podobné produkty: