Moleskine: Zápisník měkký čtverečkovaný modrý XL České Budějovice

  • Moleskine: Zápisník měkký čtverečkovaný modrý XL
Vaše cena
427 Kč
Dostupnost
12.08.2020
Doprava na tento produkt
od 29 Kč
Přejít do obchodu » booktook.cz

Info: Moleskine: Zápisník měkký čtverečkovaný modrý XL Moleskine Ostatní k zakoupení v Českých Budějovicích

Zápisník s měkkou, ve hřbetu šitou vazbou v kartonových deskách, obepnutý pružnou páskou proti samovolnému otevírání. Zápisník je vybaven pořadačem poznámek, který je vyroben z tkaniny a kartonu, textilní záložkou a letákem s historií MOLESKINE. Gramáž papíru 70 g/m2, neobsahuje kyseliny.Rozměr: 19 x 25 cm, 96 listů, čtverečkovaný... Zobrazit celý popis produktu >>>

booktook.cz obchod prodává výrobek Moleskine: Zápisník měkký čtverečkovaný modrý XL ze sekce Ostatní od kvalitního výrobce Moleskine za výhodnou cenu 427 Kč i v Českých Budějovicích.

recenze

Hodnocení produktu Moleskine: Zápisník měkký čtverečkovaný modrý XL

Rád si od této značky Moleskine kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.

Moleskine: Zápisník měkký čtverečkovaný modrý XL je vždy výborná volba, není co víc dodat.

Možnost výměny zakoupeného zboží u booktook.cz.

S Moleskine: Zápisník měkký čtverečkovaný modrý XL si užijete spustu zábavy a každý den vám bude skvělím pomocníkem, nyní ho koupíte za skvělou cenu 427 Kč.

dopravaDoručení zboží pro Ostatní
Najděte si výdejnu e-shopu booktook.cz ve svém městě a vyzvedněte si Váš objednaný Moleskine: Zápisník měkký čtverečkovaný modrý XL ještě dnes.

- cenově dostupný produkt
- Moleskine: Zápisník měkký čtverečkovaný modrý XL vyroben z kvalitních materiálů
- velmi snadné používání bez nutného čtení návodu


Info

Technický popis se může kdykoliv změnit. Produktové foto Moleskine: Zápisník měkký čtverečkovaný modrý XL mají pouze informativní charakter. Aktuální cena tohoto výrobku ze sekce Ostatní nemusí být výsledná koncová cena, tu najdete vždy na stránkách obchodu booktook.cz.

Podobné produkty: