Neuschwanstein na podzim - puzzle 3000 dílků České Budějovice

  • Neuschwanstein na podzim - puzzle 3000 dílků
Vaše cena
425 Kč
Dostupnost
(Skladem) 11.08.2020
Doprava na tento produkt
od 29 Kč
Přejít do obchodu » booktook.cz

Info: Neuschwanstein na podzim - puzzle 3000 dílků Dino Toys Hry k zakoupení v Českých Budějovicích

Pohádkovému zámku Neuschwanstein to sluší v každé roční době. Ale na podzim jeho atmosféru dolaďuje ještě neskutečná hra barev okolních listnatých lesů. Vykouzlete si stejně magickou náladu i u sebe doma při skládání 3000dílného puzzle. Rozsáhlá skládačka pro náročné vyžaduje kromě trpělivosti také systematický přístup a hodně stavitelského nadšení. Každá skládačka byla zkontrolována pomocí precizního laseru, který garantuje, že v krabici nechybí ani jeden dílek. Puzzle bylo vyrobeno v ČR z kvalitního a odolného kartonu.... Zobrazit celý popis produktu >>>

booktook.cz obchod prodává výrobek Neuschwanstein na podzim - puzzle 3000 dílků ze sekce Hry od kvalitního výrobce Dino Toys za výhodnou cenu 425 Kč i v Českých Budějovicích.

recenze

Hodnocení produktu Neuschwanstein na podzim - puzzle 3000 dílků

Rád si od této značky Dino Toys kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.

Neuschwanstein na podzim - puzzle 3000 dílků je vždy výborná volba, není co víc dodat.

Možnost výměny zakoupeného zboží u booktook.cz.

S Neuschwanstein na podzim - puzzle 3000 dílků si užijete spustu zábavy a každý den vám bude skvělím pomocníkem, nyní ho koupíte za skvělou cenu 425 Kč.

dopravaDoručení zboží pro Hry
Najděte si výdejnu e-shopu booktook.cz ve svém městě a vyzvedněte si Váš objednaný Neuschwanstein na podzim - puzzle 3000 dílků ještě dnes.

- cenově dostupný produkt
- Neuschwanstein na podzim - puzzle 3000 dílků vyroben z kvalitních materiálů
- velmi snadné používání bez nutného čtení návodu


Info

Technický popis se může kdykoliv změnit. Produktové foto Neuschwanstein na podzim - puzzle 3000 dílků mají pouze informativní charakter. Aktuální cena tohoto výrobku ze sekce Hry nemusí být výsledná koncová cena, tu najdete vždy na stránkách obchodu booktook.cz.

Podobné produkty: