Pizza - párty hra České Budějovice

  • Pizza - párty hra
Vaše cena
349 Kč
Dostupnost
(Skladem) 03.08.2020
Doprava na tento produkt
od 29 Kč
Přejít do obchodu » booktook.cz

Info: Pizza - párty hra Dino Toys Hry k zakoupení v Českých Budějovicích

Otevřete si doma vlastní pizzerii a nezapomeňte na uvítanou uspořádat pořádný večírek. Obojí vám pomůže zajistit vtipná hra Pizza párty, která je přímo k nakousnutí. Na herním plánu s designem pizzy najdete šipku, která je strůjkyní zábavy. Roztočte ji a podle toho, jaký kousek pizzy vám vybere, takový budete plnit úkol. Někdy bude poťouchlý, jindy zábavný a vždycky vás dostane do té správné nálady. Herní sada byla vyrobena v ČR a legrací se u ní nasytí až 8 hráčů.... Zobrazit celý popis produktu >>>

booktook.cz obchod prodává výrobek Pizza - párty hra ze sekce Hry od kvalitního výrobce Dino Toys za výhodnou cenu 349 Kč i v Českých Budějovicích.

recenze

Hodnocení produktu Pizza - párty hra

Rád si od této značky Dino Toys kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.

Pizza - párty hra je vždy výborná volba, není co víc dodat.

Možnost výměny zakoupeného zboží u booktook.cz.

S Pizza - párty hra si užijete spustu zábavy a každý den vám bude skvělím pomocníkem, nyní ho koupíte za skvělou cenu 349 Kč.

dopravaDoručení zboží pro Hry
Najděte si výdejnu e-shopu booktook.cz ve svém městě a vyzvedněte si Váš objednaný Pizza - párty hra ještě dnes.

- cenově dostupný produkt
- Pizza - párty hra vyroben z kvalitních materiálů
- velmi snadné používání bez nutného čtení návodu


Info

Technický popis se může kdykoliv změnit. Produktové foto Pizza - párty hra mají pouze informativní charakter. Aktuální cena tohoto výrobku ze sekce Hry nemusí být výsledná koncová cena, tu najdete vždy na stránkách obchodu booktook.cz.

Podobné produkty: