Puzzle 3D Jachta Mary - 83 dílků - neuveden České Budějovice

  • Puzzle 3D Jachta Mary - 83 dílků - neuveden
Vaše cena
70 Kč
Dostupnost
(Skladem) 03.08.2020
Doprava na tento produkt
od 29 Kč
Přejít do obchodu » booktook.cz

Info: Puzzle 3D Jachta Mary - 83 dílků - neuveden CubicFun Hry k zakoupení v Českých Budějovicích

Puzzle 3D Jachta Mary 3D puzzle jsou ideální hračkou pro tvořivé a výtvarně nadané děti. Stačí trocha trpělivosti a z jednotlivých dílků lze poskládat téměř cokoliv. V nabídce najdete stroje, vojenskou techniku, budovy, mosty, věže, lodě, chrámy, katedrály i sportovní stadióny. Jednotlivé stavebnice se liší složitostí sestavení a to ovlivňuje i počet dílků v sestavě. Záleží na Vaší zručnosti a trpělivosti. Stavebnice Vám určitě nějaký čas zabere než z jednotlivých dílků sestavíte úžasná díla. 3D stavebnice je vyrobená z pevného materiálu - pevný kartón kašírovaný potisknutým papírem. Po sestavení vypadají 3D puzzle skvěle jako dekorace v dětském pokoji. Obtížnost přizpůsobte vlastním zkušenostem. Počet dílků: 83 Obtížnost: 4 ze 7 Rozměry: 36 x 36 x 13 cm... Zobrazit celý popis produktu >>>

booktook.cz obchod prodává výrobek Puzzle 3D Jachta Mary - 83 dílků - neuveden ze sekce Hry od kvalitního výrobce CubicFun za výhodnou cenu 70 Kč i v Českých Budějovicích.

recenze

Hodnocení produktu Puzzle 3D Jachta Mary - 83 dílků - neuveden

Rád si od této značky CubicFun kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.

Puzzle 3D Jachta Mary - 83 dílků - neuveden je vždy výborná volba, není co víc dodat.

Možnost výměny zakoupeného zboží u booktook.cz.

S Puzzle 3D Jachta Mary - 83 dílků - neuveden si užijete spustu zábavy a každý den vám bude skvělím pomocníkem, nyní ho koupíte za skvělou cenu 70 Kč.

dopravaDoručení zboží pro Hry
Najděte si výdejnu e-shopu booktook.cz ve svém městě a vyzvedněte si Váš objednaný Puzzle 3D Jachta Mary - 83 dílků - neuveden ještě dnes.

- cenově dostupný produkt
- Puzzle 3D Jachta Mary - 83 dílků - neuveden vyroben z kvalitních materiálů
- velmi snadné používání bez nutného čtení návodu


Info

Technický popis se může kdykoliv změnit. Produktové foto Puzzle 3D Jachta Mary - 83 dílků - neuveden mají pouze informativní charakter. Aktuální cena tohoto výrobku ze sekce Hry nemusí být výsledná koncová cena, tu najdete vždy na stránkách obchodu booktook.cz.

Podobné produkty: