Tom Sawyer - Zrcadlová četba - Mark Twain České Budějovice

  • Tom Sawyer - Zrcadlová četba - Mark Twain
Vaše cena
131 Kč
Dostupnost
(Skladem) 03.08.2020
Doprava na tento produkt
od 29 Kč
Přejít do obchodu » booktook.cz

Info: Tom Sawyer - Zrcadlová četba - Mark Twain INFOA Ostatní k zakoupení v Českých Budějovicích

Zrcadlový text vám přináší příběh jak v českém tak anglickém jazyce – na levé straně knihy je původní text, na pravé jeho překlad do češtiny. Ideální čtení nejen na dovolenou, u kterého se pobavíte, ale navíc se procvičíte v angličtině! Klasický příběh je převyprávěn pro dnešní čtenáře, s využitím běžné angličtiny. Text je navíc doplněn užitečnými poznámkami pod čarou, které čtenáře upozorní na důležitá anglická slovní spojení. Doporučujeme všem mírně pokročilým k procvičení pochopení anglického textu.... Zobrazit celý popis produktu >>>

booktook.cz obchod prodává výrobek Tom Sawyer - Zrcadlová četba - Mark Twain ze sekce Ostatní od kvalitního výrobce INFOA za výhodnou cenu 131 Kč i v Českých Budějovicích.

recenze

Hodnocení produktu Tom Sawyer - Zrcadlová četba - Mark Twain

Rád si od této značky INFOA kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.

Tom Sawyer - Zrcadlová četba - Mark Twain je vždy výborná volba, není co víc dodat.

Možnost výměny zakoupeného zboží u booktook.cz.

S Tom Sawyer - Zrcadlová četba - Mark Twain si užijete spustu zábavy a každý den vám bude skvělím pomocníkem, nyní ho koupíte za skvělou cenu 131 Kč.

dopravaDoručení zboží pro Ostatní
Najděte si výdejnu e-shopu booktook.cz ve svém městě a vyzvedněte si Váš objednaný Tom Sawyer - Zrcadlová četba - Mark Twain ještě dnes.

- cenově dostupný produkt
- Tom Sawyer - Zrcadlová četba - Mark Twain vyroben z kvalitních materiálů
- velmi snadné používání bez nutného čtení návodu


Info

Technický popis se může kdykoliv změnit. Produktové foto Tom Sawyer - Zrcadlová četba - Mark Twain mají pouze informativní charakter. Aktuální cena tohoto výrobku ze sekce Ostatní nemusí být výsledná koncová cena, tu najdete vždy na stránkách obchodu booktook.cz.

Podobné produkty: