Xiaomi Mi Electric Scooter Pro České Budějovice

  • Xiaomi Mi Electric Scooter Pro
Vaše cena
14 999 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » Alza.cz Hračky

Info: Xiaomi Mi Electric Scooter Pro Xiaomi Hračky k zakoupení v Českých Budějovicích

Elektrická koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter Pro: Xiaomi Mi Electric Scooter Pro zaujme na první pohled svým elegantním minimalistickým designem. Elektrická koloběžka s konstrukcí z leteckého hliníku vyniká svojí nízkou hmotností a neuvěřitelně rychlým složením, které trvá jen 3 sekundy. Koloběžka nabízí rychlost 25 km/h a disponuje maximálním dojezdem 45 km na jedno nabití. Její provoz umožňuje vysoce kvalitní 474Wh li-ionová baterie, jejíž stav můžete pohodlně sledovat prostřednictvím mobilní aplikace Mi Home. Dokonale hladkou jízdu zajistí 8,5 nafukovací kolečka, která jsou vysoce odolná proti otřesům. Klíčové vlastnosti elektrické koloběžky Xiaomi Mi Electric Scooter ProSkládací elektrická koloběžkaKonstrukce z leteckého hliníkuVelmi rychlé složení během 3 sekundS rychlostí 25 km/h a dojezdem 45 km na jedno nabitíProvoz na vysoce kvalitní li-ionovou baterii8,5 nafukovací kolečka odolná vůči otřesůmS unikátním KERS systémem šetřící bateriiDuální systém brzdXiaomi Mi Electric Scooter Pro s integrovaným tempomatemLED displej mezi řídítkyMožnost připojení k Mi Home aplikaciBarevné provedení: černéMaximální možný výkon 600W Systém KERS i duální systém brzdKoloběžka Xiaomi je vybavena unikátním systémem KERS, který dokáže převádět kinetickou energii na elektrickou. Znamená to, že při určitých způsobech jízdy, jako je například jízda z kopce, zvýšíte výdrž baterie. Velmi promyšlený je i systém duálních brzd, s E-ABS brzdou na předním a klasickou brzdou na zadním kole. Dokonale pohodlná jízdaPojedete-li v prostředí, které umožňuje udržovat stálou rychlost, zajisté využijete integrovaného tempomatu. Stačí pouze nastavit zvolenou rychlost a elektrická koloběžka ji bude dodržovat, dokud ji nedeaktivujete. Xiaomi Mi Electric Scooter Pro je vybavená rovněž displejem mezi řídítky, který zobrazuje celkem 6 informací důležitých pro jízdu, včetně rychlosti. Možnost připojení k Mi HomeProstřednictvím Bluetooth spárujete koloběžku s mobilní aplikací Mi Home, díky čemuž budete moci snadno a pohodlně kontrolovat rychlost jízdy, zbývající úroveň baterie i další hodnoty. Koloběžka Xiaomi s nosností 100 kg je vhodným dopravním prostředkem pro všechny, kteří se chtějí přemisťovat chytrým způsobem. Díky možnosti složení ji navíc můžete snadno uložit do kufru automobilu a vzít s sebou na cesty, či ji pohodlně vzít s sebou do prostředku hromadné dopravy. Xiaomi Mi Electric Scooter Pro nabízí skutečně chytrý způsob jízdy a přemisťování. Hmotnost:14,2 kg ... Zobrazit celý popis produktu >>>

Alza.cz Hračky obchod prodává výrobek Xiaomi Mi Electric Scooter Pro ze sekce Hračky od kvalitního výrobce Xiaomi za výhodnou cenu 14 999 Kč i v Českých Budějovicích.

recenze

Hodnocení produktu Xiaomi Mi Electric Scooter Pro

Rád si od této značky Xiaomi kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro je vždy výborná volba, není co víc dodat.

Možnost výměny zakoupeného zboží u Alza.cz Hračky.

S Xiaomi Mi Electric Scooter Pro si užijete spustu zábavy a každý den vám bude skvělím pomocníkem, nyní ho koupíte za skvělou cenu 14 999 Kč.

dopravaDoručení zboží pro Hračky
Najděte si výdejnu e-shopu Alza.cz Hračky ve svém městě a vyzvedněte si Váš objednaný Xiaomi Mi Electric Scooter Pro ještě dnes.

- cenově dostupný produkt
- Xiaomi Mi Electric Scooter Pro vyroben z kvalitních materiálů
- velmi snadné používání bez nutného čtení návodu


Info

Technický popis se může kdykoliv změnit. Produktové foto Xiaomi Mi Electric Scooter Pro mají pouze informativní charakter. Aktuální cena tohoto výrobku ze sekce Hračky nemusí být výsledná koncová cena, tu najdete vždy na stránkách obchodu Alza.cz Hračky.

Podobné produkty: